Vážené kolegyně a kolegové,

pořádáme v sídle společnosti, na Zámku Křtiny ve Křtinách u Brna, další ročník Josefského setkání představující nejnovější poznatky a zkušenosti ze světa ADR (Alternativní řešení sporů), mediace, komunikace a mezilidských vztahů u nás i v zahraničí, a to nejen ze zemí Evropské unie.  Josefská setkání kombinují vzdělávání pro odborníky a praktikující (seminář) a širokou, laickou veřejnost a mládež (sympozium).

Přijměte naši omluvu, pokud tento email budete považovat za nevyžádaný a obtěžující. Pokud tomu tak je, tak Vás žádáme o laskavou odpověď na email s informací, že si nepřejete, abychom vám nadále zasílali pozvání na naše akce.  Aktualizujeme naše kontaktní seznamy a upřesnění dat bude pro nás vítanou pomocí. Jsme vděčni předem za pochopení a spolupráci.

Součástí Josefských setkání je rovněž tradiční JOSEFSKÉ SYMPOZIUM – naše “vlajková loď” a unikátní experimentální mediační osvěta, výcvik a vzdělávání dětí a dospělých na podporu pozitivní komunikace mezi lidmi a předávání zkušeností, jak zvládat emoce a čelit stresu, přetížení a citovému vypětí neboli jak předcházet zdravotním obtížím, kolapsům,  konfliktům a napětí – v osobním životě i v práci.

Více informací zde: http://www.josefske-sympozium.cz

Pozvánka: JS 2016 pozvánka do Křtin